Kas yra Jaunatis?

Kuom yra ypatinga Jaunatis?

Vakarietiškos astrologijos praktikai yra skaičiuojama daugiau nei du tūkstančiai metų.

Žmonės, dažnai vadinti raganomis ir raganiais, praktikavo darbą su Mėnuliu prieš mums gimstant ir praktikuos jį ir toliau, kai mūsų jau nebebus. 

Darbas su Mėnuliu ir  kitomis planetomis yra tiesioginis pokalbis tarp mūsų ir pačios Visatos, kurio metu mes kalbamės ir tariamės kaip manifestuoti tokį gyvenimą, kokio trokštame.

Tai ypatingas laikas, kuomet Saulė ir Mėnulis susikimba už rankų tamsiausiame danguje per visą Mėnulio ciklą.

Oficialiai Jaunatis stoja kai Saulė ir Mėnulis atsiranda lygiai tame pačiame Zodiako ženkle ir laipsnyje.

Tas momentas yra laikomas Jaunaties piku ir žymi naują Mėnulio ciklo pradžią.

Kaip rytas yra metas prabusti ir keltis iš lovos, taip Jaunatis yra metas sukurti naują tikslą ateinančiam mėnesiui.

Tai yra baltosios magijos – darbo išvien su Visata ir esančiomis energijomis praktika, vienijanti milijonus žmonių visame pasaulyje ir sujungianti mus su mūsų proteviais ir su praktikuosiančiais astrologiją  ateityje.

Tai metas ritualams.

Kiekvienos Jaunaties temą padiktuoja ženklas, kuriame stoja Jaunatis. Tas ženklas duoda savitas temas, „skonį“, klausimus ir paramą iš Visatos, būtent tų temų manifestacijai.

 

Jaunatis yra dažnai laikoma vienas džiugiausių momentų visame Mėnulio cikle.

Tai momentas kai manifestacijos potencialas tvyrauja ore ir į vaizduotę ateina daugybė idėjų ko mes norime imtis. Tai metas kai jaučiame troškimą ir pradedam imtis veiksmo vedančio link to ko norime – arba nepradedame.

Noriu pabrėžti, jog tai yra metas galvoti KO NORIME, o NE KO NENORIME.

Galvojant  prašom Visatos daugiau būtent to. Galvojant apie tai ko nenorime mes ištiesų investuojame savo dėmesį ir energiją į dalykus kurių mes nenorime dauginti. Tačiau visgi dauginame. Musų dėmesys ir energija yra lyg sėkla, kam jį skiriame, ten savo manifestacijos energiją ir sėjame.

Per Jaunatį geriausia prašyti ir planuoti tai, kas sutampa su mūsų vidine tiesa ir troškimais. Duoti sau erdvės, dėmesio ir laiko pasišnekėti su savo širdimi. Paklausk ko ji trokšta, pasiruošk jos klausytis ir aš prižadu, ji tau pasakys atsakymą.

Nori sužinoti ką žvaigždės sako tau ir apie tave?

Užsiregistruok astrologinei sesijai